Kilka słów od fotografa
O studio Grygierczyk

Ciesze się ogromnie, że mogę gościć Ciebie na mojej stronie. Ma nadzieję, że zdjęcia ślubne które tutaj zobaczysz wzbudza w Tobie pozytywne emocje, a wybór fotografa weselnego stanie się prostszy. Zapytaj o dostępność Twojego terminu !

Najnowsze zdjęcia
Skontaktuj się
Adres:
Studio Grygierczyk-Fotograf
ul. Miarowa 22c
43-176 Gostyń
(około 12 km od Tychów)
Telefon:
+ 48 504 276 362
Poczta elektroniczna:

e-mail:
(c) Grygierczyk, 2023,
Programing by: webInspiracje

Gdzie na plener ślubny?

3,2,1 start! Tak to mój pierwszy wpis na nowej stronie internetowej i blogu. Pomimo tego, że Studio Grygierczyk istnieje na rynku fotografii ślubnej od wielu lat bardzo długo szukałem wymówki aby nie prowadzić bloga. Wiecznie brakowało czasu zarówno w sezonie ślubnym jaki poza nim. Wziąłem się w garść i dziś tak naprawdę zaczynamy wszystko od nowa.

Czy znasz ciekawe miejsca na sesję plenerową ?

Takie pytanie otrzymuje bardzo często od moich klientów. Wszak Para Młoda bierze ślub tylko raz (przynajmniej tak powinno być w teorii ) i chcą aby ich sesja plenerowa była naprawdę wyjątkowa.

Sesje ślubne plenerowe 4K - Studio Grygierczyk

Moje portfolio posiada dwie odrębne kategorię w tym zakresie

Każde miejsce na sesję ma swoich zwolenników i przeciwników.

Plener industrialny nie do końca jest związany z budynkami przemysłowymi jak podaje Wikipedia. Mam na myśli w tej kategorii przedstawić ciekawe budynki , pałace, zamki, ruiny, fabryki i ich otoczenie.

Będę starał się na moim blogu sukcesywnie podawać takie miejsca aby ułatwić Wam wybór na tą jedną jedyną wymarzoną sesję ślubną.

Jednym z takich miejsc, gdzie lubię wykonywać plenery industrialne, nowoczesne to Katowice – Centrum a dokładniej to okolice Muzeum Śląskiego i NOSPR -Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Centrum Kongresowe.

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

portret Panny Młodej - Muzem Śląskie w Katowicach


Zobacz wirtualny spacer, zapoznaj się z tym miejscem:

Nawet nie wiadomo kiedy w mocno uprzemysłowionym mieście powstał piękny nowoczesny gmach który wyróżnia się prostą formą, wysoką estetyką, fantastycznie dobranymi kolorami ceglanej elewacji. Podstawowy szkielet budynku finezyjnie połączony jest ze szkłem i metalem. Przed i za budynkiem jest bardzo dobrze zorganizowana przestrzeń publiczna z fontanną, szklanymi domami, małym amfiteatrem oraz tradycyjnym szybem kopalnianym.

Obraz:

Taki oto plener ślubny w Katowicach jest przeznaczony dla Par Młodych które cenią sobie nowoczesność i prosty minimalistyczny styl. Blisko tych budynków mamy do dyspozycji fantastyczne dwa mosty, gdzie jeden z nich prowadzi do historycznej już budowli Spodka. One również maja swoją fotograficzną wartość. Kto by pomyślał, że tuż obok Nas jest tak cudowne miejsce na zdjęcia ślubne. Jest jeszcze jedna zaleta sesji w tym położeniu – administrator terenu nie nalicza żadnych opłat za sesje komercyjne. Zostaje wiec Wam w kieszeni na przykład na fajne albumy ślubne, ale o nich napiszę w następnych blogowych materiałach. Zobaczcie efekty przykładowej sesji w temacie dzisiejszego artykułu.

Obraz:

O mnie
Grygierczyk Lukasz

Łukasz Grygierczyk
Profesjonalną fotografią zajmuję się już od 20 lat. Moja specjalizacja to fotografia ślubna.

Nowe zdjęcia w galeriach
Cofnij
Dalej
Zamkknij
Zamknij