Trwa ładowanie
Kilka słów od fotografa
O studio Grygierczyk

Ciesze się ogromnie, że mogę gościć Ciebie na mojej stronie. Ma nadzieję, że zdjęcia ślubne które tutaj zobaczysz wzbudza w Tobie pozytywne emocje, a wybór fotografa weselnego stanie się prostszy. Zapytaj o dostępność Twojego terminu !

Najnowsze zdjęcia
Skontaktuj się
Adres:
Studio Grygierczyk-Fotograf
ul. Miarowa 22c
43-176 Gostyń
(około 12 km od Tychów)
Telefon:
+ 48 504 276 362
Poczta elektroniczna:

e-mail:
(c) Grygierczyk, 2021,
Programing by: webInspiracje

Zimowa sesja w górach - Ustroń

Plener ślubny w Beskidach - Ustroń Czantoria. Zobacz jak wyglądała walka z naturą podczas fotografowania Pawła i Kasi w surowych górskich warunkach.

Na początku lutego 2019 napisał do mnie Paweł , świeżo upieczony mąż pięknej żony z zapytaniem czy wykonam dla nich zimową sesję plenerową. Pomyślałem sobie wtedy , zerkając za okno , że aura bardzo sprzyja i w zasadzie sesja ślubna może przerodzić się w niezła przygodę.

Obraz:

Nie czekając wiele zacząłem szukać inspiracji , gdzie można wykonać takie zimowe zdjęcia ślubne. Na pewno chciałem aby to były góry, a najlepiej Beskidy. Na jednym z zamkniętych grup fotograficznych na Facebooku otrzymałem podpowiedz, że może Czantoria w Ustroniu byłaby dobrym miejscem na sesje plenerową. Znając już miejsce szybko przedstawiłem ją moim klientom, a oni bez wahania ja zaakceptowali. Nadszedł dzień sesji. W drodze samochodem do celu sami nie wiedzieliśmy co nas czeka. Na miejscu okazało się, że kolejka krzesełkowa dla Par młodych realizująca sesje plenerowa na Czantorii kosztuje symboliczne 1 zł. Tym bardziej zadowoleni udaliśmy się pod wyciąg , gdzie paradowaliśmy pomiędzy narciarzami spieszącymi się do wyjazdu na górę.

Po wyjeździe na szczyt powitał nas przeraźliwy zimny wiatr , był on tak silny, że bolerko sukni ślubnej nie zapewniało komfortu mojej ślubnej modelce. Byliśmy wręcz przerażeni, a dalsza cześć naszej górskiej sesji ślubnej stała pod znakiem zapytania.

Obraz:

Obraz:

Obraz: sesja-w-gorach

sesja-w-gorach

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Po kilku kadrach zaproponowałem abyśmy przeszli na przeciwny zbocze góry , wierzyłem, ze znajdę tam lepsze warunki. I to był strzał w 10 wiatr już nam nie dokuczał i mogliśmy ponieść się fotografowaniu. Nie raz podczas przemieszczania wpadłem do śniegu po kolana. Ale co tam frajda była idealna.

Obraz:

Obraz: fotograf ślubny Szczyrk

fotograf ślubny Szczyrk

Obraz: fotograf ślubny Wisła

fotograf ślubny Wisła

Obraz: sesja zimowa w Beskidach

sesja zimowa w Beskidach

Obraz: fotograf slubny czantoria

fotograf slubny czantoria

Obraz: fotograf ślubny w Ustroniu

fotograf ślubny w Ustroniu

Z zamkniętej leśnej przestrzeni przeszliśmy się w rejon kolejki saneczkowej , gdzie wybrałem kilka miejsc z przepiękna panorama Czantorii obejmująca Ustroń i Wisłę. Sesja trwała około 4 godzin i mimo tego, że pod koniec zrobiło się już całkiem zimno skończyliśmy ją z uśmiechem na ustach.

 

O mnie
Grygierczyk Lukasz

Łukasz Grygierczyk
Profesjonalną fotografią zajmuję się już od 20 lat. Moja specjalizacja to fotografia ślubna.

Nowe zdjęcia w galeriach
Cofnij
Dalej
Zamkknij