Kilka słów od fotografa
O studio Grygierczyk

Ciesze się ogromnie, że mogę gościć Ciebie na mojej stronie. Ma nadzieję, że zdjęcia ślubne które tutaj zobaczysz wzbudza w Tobie pozytywne emocje, a wybór fotografa weselnego stanie się prostszy. Zapytaj o dostępność Twojego terminu !

Najnowsze zdjęcia
Skontaktuj się
Adres:
Studio Grygierczyk-Fotograf
ul. Miarowa 22c
43-176 Gostyń
(około 12 km od Tychów)
Telefon:
+ 48 504 276 362
Poczta elektroniczna:

e-mail:
(c) Grygierczyk, 2024,
Programing by: webInspiracje

Sesja ślubna z motocyklem o zachodzie słońca - Mikołów

Zapraszam do krótkiej historii Magdaleny i Tomasza którzy kochają siebie nawzajem i motoryzację

Od pierwszego spotkania Magda i Tomek byli mocno zainteresowani moją fotografią. Byli to konkretni klienci, którzy dokładnie wiedzieli jakie wymagania musi spełniać ich fotograf ślubny. Krok po kroku ustalaliśmy wydarzenia ich reportażu, o którym zrobię osobny wpis.

Przyszedł jednak dzień realizacji sesji ślubnej. Pierwsze zdjęcia wykonaliśmy w ogrodach pokazowych Kapias, a druga część sesji planowaliśmy realizować z motocyklem Tomka.

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Fotografowanie w ogrodach , dzięki fantastycznym pomysłom nowożeńców trwało do późnego wieczoru. Czas błogo płynął , aż w końcu przypomnieliśmy sobie, że światło nam ucieka. Szybko więc wracaliśmy do garażu Tomka po jego maszynę. Okazało się jednak, że światła nam zabrakło i postanowiłem przełożyć tą cześć sesji na kolejny dzień.

To była doskonała decyzja, przeanalizowałem godzinę zachodu słońca i umówiliśmy się blisko Mikołowa nad jeziorkiem Wicie w Wyrach.

Obraz:

Obraz:

Na sesji wiedziałem już , że motocykl dla Tomasza jest drugą miłością – zaraz po Magdalenie. Był bardzo dobrze przygotowany. Wykonaliśmy wiele ujęć zarówno statycznych jaki w ruchu. Magda zachowywała się jak prawdziwa modelka , słuchała moich propozycji i szybko je realizowała. Nie było problemów aby wielokrotnie wirowała na wysokich szpilkach w jej przepięknej sukni. Nie było również problemów aby usiąść w takim stroju i pędzić na motocyklu z wiatrem we włosach. Tomasz z kolei przy indywidualnych kadrach wyglądał bardzo męsko przy swojej drugiej miłości.

Obraz:

Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a ja ciesze się, że przygotowałem dla nowożeńców oryginalną pamiątkę. Efekty oceńcie sami !

O mnie
Grygierczyk Lukasz

Łukasz Grygierczyk
Profesjonalną fotografią zajmuję się już od 20 lat. Moja specjalizacja to fotografia ślubna.

Nowe zdjęcia w galeriach
Cofnij
Dalej
Zamkknij
Zamknij